Nurkowanie w Tajlandii – gdzie najlepiej?

Nurkowanie w Tajlandii jest niesamowicie przyjemne, a ciepła woda zachęca, aby spróbować swoich sił w nurkowaniu. Jeżeli zastanawiacie się nad rozpoczęciem swojej przygody z nurkowaniem to dziś postaram się przedstawić wam jedno ciekawe miejsce. Nurkowanie w Tajlandii staje się coraz bardziej popularne, a szkół nurkowania jest tu już bardzo dużo. Ceny są bardzo atrakcyjne, a mnogość centrów nurkowych pozwala na znalezienie instruktora nurkowania, niemal w każdym języku. Nie wyjątkiem jest również i język polski.

Nurkowanie w Tajlandii – gdzie najlepiej?

Tak jak już wspomniałem na początku, nurkowanie w Tajlandii jest na tyle popularne, że miejsce jest całkiem sporo. Jeżeli nie jesteście doświadczonymi nurkami to polecam rozpocząć swoją podwodną przygodę od podstawowego kursu nurkowania. Podczas takiego kursu nurkowania nauczycie się wszystkich podstawowych umiejętności i przy okazji zobaczycie piękno podwodnego świata. Tajlandia jest zdecydowanie dobrym miejscem, aby rozpocząć.

Jednak gdzie szukać odpowiedniego centrum nurkowania? Godną polecenia jest wyspa Koh Tao i wiele ze szkół, które znajdziecie na tej małej wyspie. Polecam zapoznać się z tym artykułem: nurkowanie Tajlandia – gdzie? Dodatkowo porady jak szybko i tanio poruszać się po Tajlandii oraz jak dostać się na wyspę koh tao znajdziecie tutaj: wyspa koh Tao.

nurkowanie w tajlandii

Jeżeli zdecydujecie się skorzystać z ofert szkół nurkowania na koh tao to sprawdźcie opinie w Internecie i wybierzcie najlepszą szkołę. Zazwyczaj szkoły takie oferują w cenie nocleg, koszulkę oraz inne gadżety. Nie zaszkodzi zapytać również o zniżkę, bo być może uda się w ten sposób obniżyć koszt kursu nurkowania. Jeżeli wybierzecie inne miejsce to również warto stosować te same zasady dotyczące wyboru najlepszej szkoły nurkowania.

Jeżeli macie jakieś pytania dotyczące nurkowania w Tajlandii to skontaktujcie się z  nami, a postaramy się odpowiedzieć na każde z waszych pytań!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *